Recreantentoernooi

De data van de recreanten toernooien 2021 / 2022 zijn weer bekend. Er doen komend seizoen namens DIAVO 5 teams mee aan de wedstrijden. Dit zijn teams van de recreanten groepen 1-2-4-7 en 10. Deze zijn ingeschreven onder de namen: De Regenboog / De Sprengels / Kwikzilver / Team Lucky en Ugchels Keitje

Er zal in de sportzaal Mheenpark gespeeld worden.

Donderdag 14 oktober 2021

Donderdag 4 november 2021

Donderdag 2 december 2021

Donderdag 13 januari 2022

Donderdag 10 februari 2022

Donderdag 10 maart 2022

Donderdag 14 april 2022

Donderdag 12 mei 2022

DIAVO Wedstrijdschema

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
27 September 19:15DIAVO DS 1 - Dros-Alterno DS 7Matenpark in Apeldoorn
27 September 19:15DIAVO DS 4 - Dros-Alterno DS 9Matenpark in Apeldoorn
27 September 19:15DIAVO DS 3 - Voorwaarts DS 6Matenpark in Apeldoorn
27 September 21:00DIAVO HS 1 - Dros-Alterno HS 5Matenpark in Apeldoorn
27 September 21:00DIAVO HS 2 - Dros-Alterno HS 4Matenpark in Apeldoorn
27 September 21:00DIAVO HS 3 - Morgana DVO HS 3Matenpark in Apeldoorn
01 October 15:15DIAVO DS 2 - VIOS Eefde DS 2Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
01 October 15:15DIAVO DS 5 - Halley DS 9Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
01 October 15:15DIAVO MA 1 - Pauwervoll MA 1Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
03 October 20:15DIAVO HS 5 - A.B.S. HS 3Gymzaal Schuttersweg in Apeldoorn
04 October 20:30DIAVO DS 4 - DIAVO DS 2Matenpark in Apeldoorn
04 October 20:30DIAVO DS 5 - Givo'92 DS 1Matenpark in Apeldoorn
06 October 21:00Udeo DS 1 - DIAVO DS 1Sporthal Uddel in Uddel
07 October 21:15Dros-Alterno HS 4 - DIAVO HS 1Alternohal in Apeldoorn
07 October 21:15A.B.S. HS 3 - DIAVO HS 4De Uutvlog in Bathmen
08 October 11:00N.V.C. MA 1 - DIAVO MA 1Corlaer in Nijkerk gld
08 October 14:00BSV HS 3 - DIAVO HS 5De Hiethof in Beekbergen
08 October 15:00Dros-Alterno DS 9 - DIAVO DS 2Alternohal in Apeldoorn
08 October 16:00Luttenberg DS 2 - DIAVO DS 3De Achterberg in Luttenberg
08 October 16:00BSV HS 1 - DIAVO HS 3De Hiethof in Beekbergen
08 October 16:30Avior HS 6 - DIAVO HS 2De Scheg in Deventer
08 October 19:00Dros-Alterno DS 10 - DIAVO DS 4Alternohal in Apeldoorn
10 October 20:15DIAVO HS 5 - Klarenbeek HS 1Gymzaal Schuttersweg in Apeldoorn
11 October 19:15DIAVO DS 2 - Dros-Alterno DS 10Matenpark in Apeldoorn
11 October 19:15DIAVO DS 4 - Spiker DS 4Matenpark in Apeldoorn
11 October 19:15DIAVO DS 3 - Vocluma DS 1Matenpark in Apeldoorn
11 October 21:00DIAVO HS 2 - Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 2Matenpark in Apeldoorn
11 October 21:00DIAVO HS 3 - Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 3Matenpark in Apeldoorn
11 October 21:00DIAVO HS 4 - BSV HS 3Matenpark in Apeldoorn
15 October 14:00Volleybalvereniging Zeewolde MA 2 - DIAVO MA 1Het Baken in Zeewolde
18 October 20:30DIAVO DS 1 - SDS DS 3Matenpark in Apeldoorn
18 October 20:30DIAVO HS 3 - Dash HS 1Matenpark in Apeldoorn
18 October 20:30DIAVO HS 5 - WSV HS 1Matenpark in Apeldoorn
22 October 15:00Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 4 - DIAVO DS 4Theothorne in Dieren
22 October 15:00Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 2 - DIAVO HS 1Theothorne in Dieren
22 October 16:00Klarenbeek HS 1 - DIAVO HS 4MFC Klarenbeek (De Pauw) in Klarenbeek
22 October 16:30Spiker DS 4 - DIAVO DS 2De Bhoele in Eerbeek
29 October 16:00SDS DS 2 - DIAVO DS 1Sporthal de Eng in Voorthuizen
29 October 16:45VIOS Beltrum DS 5 - DIAVO DS 5de Sonders in Beltrum
01 November 20:30DIAVO DS 2 - Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 4Matenpark in Apeldoorn
01 November 20:30DIAVO HS 1 - DIAVO HS 2Matenpark in Apeldoorn
01 November 20:30DIAVO HS 4 - DIAVO HS 5Matenpark in Apeldoorn
03 November 21:15E.S.V. DS 2 - DIAVO DS 1Op de heide in Elspeet
04 November 19:00SV Dynamo Apeldoorn HS 7 - DIAVO HS 3Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn
05 November 10:15DIAVO MA 1 - N.V.C. MA 1Gymzaal Voldersdreef in Apeldoorn
05 November 18:00WIK Steenderen DS 6 - DIAVO DS 5het Hooge Wessel in Steenderen
07 November 20:15DIAVO HS 5 - SV Dynamo Apeldoorn HS 10Gymzaal Schuttersweg in Apeldoorn
08 November 19:15DIAVO DS 4 - WSV DS 2Matenpark in Apeldoorn
08 November 19:15DIAVO DS 3 - Avior DS 12Matenpark in Apeldoorn
08 November 19:15DIAVO DS 5 - A.B.S. DS 4Matenpark in Apeldoorn
08 November 21:00DIAVO HS 2 - SV Dynamo Apeldoorn HS 6Matenpark in Apeldoorn
08 November 21:00DIAVO HS 3 - SV Dynamo Apeldoorn HS 8Matenpark in Apeldoorn
08 November 21:00DIAVO HS 4 - WSV HS 1Matenpark in Apeldoorn
12 November 15:15DIAVO DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 11Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
12 November 15:15DIAVO DS 2 - DIAVO DS 4Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
12 November 15:15DIAVO MA 1 - Volleybalvereniging Zeewolde MA 2Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
17 November 21:15Avior HS 5 - DIAVO HS 2De Scheg in Deventer
18 November 19:30Vocluma DS 2 - DIAVO DS 3't Asspel in Mariënheem
18 November 21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 10 - DIAVO HS 4Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn
19 November 13:00Givo'92 DS 2 - DIAVO DS 5de Panoven in Giesbeek
19 November 14:30Dros-Alterno HS 6 - DIAVO HS 3Alternohal in Apeldoorn
19 November 15:00Bruvoc HS 3 - DIAVO HS 5Rhienderoord in Brummen
21 November 20:15DIAVO HS 5 - BSV HS 2Gymzaal Schuttersweg in Apeldoorn
22 November 19:30DIAVO DS 1 - GTH/Torpedo DS 1Matenpark in Apeldoorn
22 November 19:30DIAVO DS 4 - Bruvoc DS 3Matenpark in Apeldoorn
22 November 19:30DIAVO DS 3 - Avior DS 11Matenpark in Apeldoorn
22 November 21:00DIAVO HS 1 - Avior HS 5Matenpark in Apeldoorn
22 November 21:00DIAVO HS 2 - VVH HS 3Matenpark in Apeldoorn
22 November 21:00DIAVO HS 4 - Bruvoc HS 3Matenpark in Apeldoorn
26 November 15:15DIAVO DS 5 - SV Loil DS 4Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
26 November 15:15DIAVO HS 3 - Bruvoc HS 1Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
26 November 15:15DIAVO MA 1 - SV Dynamo Apeldoorn MA 3Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
29 November 20:30DIAVO DS 2 - WSV DS 2Matenpark in Apeldoorn
29 November 20:30DIAVO DS 3 - Bruvoc DS 2Matenpark in Apeldoorn
29 November 20:30DIAVO HS 1 - Avior HS 6Matenpark in Apeldoorn
02 December 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 10 - DIAVO DS 1Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn
03 December 11:00Pauwervoll MA 1 - DIAVO MA 1Calluna in Ermelo
08 December 20:30Rood-Wit '75 HS 1 - DIAVO HS 5De Lange Slag in Wijhe
08 December 21:00Voorwaarts HS 2 - DIAVO HS 2De Jachtlust in Twello
09 December 19:00SV Dynamo Apeldoorn MA 3 - DIAVO MA 1Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn
09 December 21:00VVH HS 3 - DIAVO HS 1De Sijpel in Harderwijk
10 December 12:00SV Halle DS 4 - DIAVO DS 5Meisterkamp in Halle
10 December 14:00BSV HS 2 - DIAVO HS 4De Hiethof in Beekbergen
10 December 14:30Avior DS 10 - DIAVO DS 4De Scheg in Deventer
10 December 15:00Bruvoc DS 2 - DIAVO DS 3Rhienderoord in Brummen
10 December 16:00VIOS Eefde HS 3 - DIAVO HS 3De Stuw in Eefde
10 December 17:00Bruvoc DS 3 - DIAVO DS 2Rhienderoord in Brummen
12 December 20:15DIAVO HS 4 - Rood-Wit '75 HS 1Gymzaal Schuttersweg in Apeldoorn
13 December 19:30DIAVO DS 2 - Avior DS 10Matenpark in Apeldoorn
13 December 19:30DIAVO DS 4 - GTH/Torpedo DS 2Matenpark in Apeldoorn
13 December 19:30DIAVO DS 3 - Heeten Sportief DS 2Matenpark in Apeldoorn
13 December 21:00DIAVO HS 1 - Voorwaarts HS 2Matenpark in Apeldoorn
13 December 21:00DIAVO HS 2 - SV Dynamo Apeldoorn HS 5Matenpark in Apeldoorn
13 December 21:00DIAVO HS 3 - Avior HS 7Matenpark in Apeldoorn
17 December 15:15DIAVO DS 1 - N.V.C. DS 2Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
17 December 15:15DIAVO DS 5 - Terwolde DS 1Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
17 December 15:15DIAVO MA 1 - Volta MA 3Sporthal Sprengeloo in Apeldoorn
12 January 19:00Voorwaarts DS 6 - DIAVO DS 3De Jachtlust in Twello
13 January 19:15Dros-Alterno DS 7 - DIAVO DS 1Alternohal in Apeldoorn
13 January 21:15Dros-Alterno HS 4 - DIAVO HS 2Alternohal in Apeldoorn