30 March 10:30 | Langhenkel/HEC MA 1 - DIAVO MA 1 | Burg.Faberhal in Heerde | |
02 April 20:30 | DIAVO DS 3 - Vocluma DS 1 | Matenpark in Apeldoorn | |
02 April 20:30 | DIAVO HS 1 - Avior HS 4 | Matenpark in Apeldoorn | |
02 April 20:30 | DIAVO HS 4 - VZK HS 2 | Matenpark in Apeldoorn | |
04 April 20:30 | DIAVO DS 2 - Surf DS 2 | Sporthal Zuiderpark in Apeldoorn | |
04 April 20:30 | DIAVO DS 4 - Vocluma DS 2 | Sporthal Zuiderpark in Apeldoorn | |
05 April 19:15 | Dros-Alterno DS 4 - DIAVO DS 1 | Alternohal in Apeldoorn | |
06 April 09:00 | DIAVO N3 3 - Voorwaarts N3 3 | MFC Klarenbeek (De Pauw) in Klarenbeek | |
06 April 09:00 | Spiker N3 1 - DIAVO N3 2 | Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn | |
06 April 09:00 | DIAVO N4 1 - SV Dynamo Apeldoorn N4 1 | MFC Klarenbeek (De Pauw) in Klarenbeek | |
06 April 09:00 | Dros-Alterno N6 2 - DIAVO N6 1 | Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn | |
06 April 09:30 | DIAVO N3 2 - VZK N3 1 | Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn | |
06 April 09:30 | Klarenbeek N4 1 - DIAVO N4 1 | MFC Klarenbeek (De Pauw) in Klarenbeek | |
06 April 10:00 | SV Dynamo Apeldoorn N3 2 - DIAVO N3 3 | MFC Klarenbeek (De Pauw) in Klarenbeek | |
06 April 10:00 | DIAVO N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 2 | Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn | |
06 April 10:00 | O.M.S. MA 1 - DIAVO MA 1 | Putter Eng in Putten | |
06 April 11:00 | DIAVO N3 1 - GTH/Torpedo N3 1 | Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn | |
06 April 11:30 | SV Dynamo Apeldoorn N3 1 - DIAVO N3 1 | Omnisport Apeldoorn in Apeldoorn | |
06 April 14:00 | BSV HS 2 - DIAVO HS 3 | De Hiethof in Beekbergen | |
06 April 14:30 | Avior DS 10 - DIAVO DS 6 | De Scheg in Deventer | |
06 April 18:30 | Avior HS 5 - DIAVO HS 2 | De Scheg in Deventer | |
09 April 20:00 | HVV DS 1 - DIAVO DS 2 | De Marke in Hattem | |
09 April 20:30 | DIAVO DS 5 - Avior DS 9 | Matenpark in Apeldoorn | |
09 April 20:30 | DIAVO DS 6 - Heeten Sportief DS 2 | Matenpark in Apeldoorn | |
09 April 20:30 | DIAVO HS 3 - SV Dynamo Apeldoorn HS 8 | Matenpark in Apeldoorn | |
10 April 21:00 | GTH/Torpedo DS 2 - DIAVO DS 4 | Dorpshuis Hoenderloo in Hoenderloo | |
11 April 21:00 | Voorwaarts HS 2 - DIAVO HS 1 | De Jachtlust in Twello | |
13 April 09:00 | Jumbo Van Andel-Ormi N3 1 - DIAVO N3 3 | Pr. Willem Alexanderhal in Epe | |
13 April 09:00 | SV Dynamo Apeldoorn N6 3 - DIAVO N6 1 | Alternohal in Apeldoorn | |
13 April 09:30 | DIAVO N3 2 - SV Dynamo Apeldoorn N3 1 | Alternohal in Apeldoorn | |
13 April 10:00 | DIAVO N3 3 - Klarenbeek N3 1 | Pr. Willem Alexanderhal in Epe | |
13 April 10:00 | SV Dynamo Apeldoorn N4 2 - DIAVO N4 1 | Alternohal in Apeldoorn | |
13 April 10:00 | DIAVO N6 1 - Dros-Alterno N6 3 | Alternohal in Apeldoorn | |
13 April 10:15 | DIAVO MA 1 - VZK MA 1 | Gymzaal Schuttersweg in Apeldoorn | |
13 April 10:30 | Spiker N3 1 - DIAVO N3 1 | Alternohal in Apeldoorn | |
13 April 10:30 | DIAVO N4 1 - Dros-Alterno N4 1 | Alternohal in Apeldoorn | |
13 April 12:00 | DIAVO N3 1 - VZK N3 1 | Alternohal in Apeldoorn | |
13 April 12:00 | GTH/Torpedo N3 1 - DIAVO N3 2 | Alternohal in Apeldoorn | |
13 April 14:00 | BSV DS 3 - DIAVO DS 7 | De Hiethof in Beekbergen | |
13 April 16:30 | Salvora DS 4 - DIAVO DS 3 | Tijenraan in Raalte | |
13 April 16:30 | Avior DS 9 - DIAVO DS 5 | De Scheg in Deventer | |